Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

WOŚP 2020: Wciąż można licytować wyjątkową kanapę od firmy PreZero

 • Dodano: 2020-01-14 12:15

Chociaż "Światełko do nieba" już popłynęło, to Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wciąż gra! Nadal można wesprzeć zbiórkę biorąc udział w charytatywnych aukcjach na Allegro. Do kupienia jest m.in. kanapa z przerobionego kontenera na odpady podarowana przez firmę PreZero.

120 tys. wolontariuszy na ulicach wielkich metropolii i małych miasteczek. 1760 sztabów w Polsce i poza granicami kraju, również w tak odległych lokalizacjach jak Chiny, Tanzania czy Nowa Zelandia. Tradycyjne "Światełko do nieba", niezliczona ilość oddolnie organizowanych wydarzeń i jeszcze więcej dobrych myśli. Tak upłynął niedzielny, 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Padł podczas niego kolejny rekord! Deklarowana kwota zebrana podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to już ponad 115 mln złotych, a więc o ponad 20 mln złotych więcej niż rok temu!

A to jeszcze nie koniec. Nadal można dorzucić się do finałowej zbiórki, na przykład biorąc udział w charytatywnych aukcjach na rzecz WOŚP, prowadzonych za pośrednictwem serwisu Allegro.

– W tym roku postanowiliśmy wesprzeć WOŚP wystawiając na licytację... kanapę. To jedyna w swoim rodzaju kanapa, wykonana z przerobionego pojemnika na odpady. Jest komfortowa w użytkowaniu, bardzo efektowna, a przy tym zaprojektowana w duchu filozofii zero waste, która jest bardzo bliska firmie PreZero i do której zachęcamy innych – mówi Magdalena Krzeszewska z firmy PreZero.

Kanapa ma swoją historię. Została ozdobiona graffiti przez Franka Myszę, jednego z najbardziej rozpoznawalnych artystów tej sztuki w Polsce. Jego murale zdobią mury, ale też i inne obiekty, usytuowane nie tylko na terenie całego województwa, ale i w całej Polsce. Jego znakiem rozpoznawczym jest barwna mysz. Franek poddał kanapę artystycznej transformacji podczas ostatniej edycji Pol`and`Rock Festivalu, gdzie przyjechał poprowadzić warsztaty ekograffiti w Strefie PreZero.

- Kanapa ma przeszłość i wierzymy głęboko, że ma przed sobą również wspaniałą przyszłość w czyimś biurze, ogrodzie czy domu – dodaje Magdalena Krzeszewska.

Licytacja kanapy jest prowadzona za pośrednictwem serwisu Allegro. Całość wylicytowanej kwoty zostanie przekazana na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku przeznacza zebrane środki na poprawę standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Kanapę PreZero można licytować na aukcji TUTAJ.

WOŚP 2020: Wciąż można licytować wyjątkową kanapę od firmy PreZero

Zobacz także

Komentarze (4)    dodaj komentarz »

 • boluś

  Lepij by sie skoncentrowali na swojej robocie bo i drogo i nie bardzo im wychodzi'

 • ewel

  czy ten gostek, który zaraz będzie miał 40tkę na karku, potrafi malować coś innego niż Myszki i bazgrać 0700 Aeros ?

 • ehd

  bez urazy, ale brzydkie to ;/

 • P0

  ten hasiok coś NIEDBALe wykonany :)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.