[ODWOŁANY] Już dziś wspólny spacer z Halemby do Zamku w Chudowie!

Czas czytania: 2 min.

AKTUALIZACJA 01.07: Spacer do Chudowa został odwołany ze względu na warunki pogodowe. O nowym terminie rudzki MOSiR poinformuje poprzez media społecznościowe i stronę internetową.


Już dzisiaj (piątek 1 lipca) odbędzie się spacer w poszukiwaniu skarbów! Rudzianie wyruszą z Halemby i będą wspólnie spacerować aż do Zamku w Chudowie.

Z Halemby do Chudowa

Uczestnicy zbiorą się przy Kościele pw. Bożego Narodzenia w Halembie 2 (ul. Leśna 37) o godzinie 21:20, a już 10 minut później rozpocznie się ich wędrówka w stronę Chudowa.

– Na miejscu w pobliżu zamku czeka nas wspólna zabawa przy ognisku oraz znakomita atmosfera. Zabierzcie ze sobą lampki i inne świecidełka, tak aby było nas widać z daleka – przekazuje rudzki MOSiR, organizator wydarzenia.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zgłosić chęć uczestnictwa poprzez e-mail: wycieczki. [email protected].

Komentarze (4) DODAJ

Przeciez warunki pogodowe byly idealne
alfons
MOSiR to wymyślił-czyste jelenie
oli
Umocyni' lebo banda jeleni ?
boluś

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe