Wiadomości z Rudy Śląskiej

Konkurs zdjęciowy "Walentynkowe Love" - czekamy na zgłoszenia!

  • Dodano: 2019-02-11 14:30, aktualizacja: 2019-02-14 09:14

"Kochaj mnie nieprzytomnie, jak zapalniczka płomień, jak sucha studnia wodę, kochaj mnie namiętnie tak, jakby świat się skończyć miał" śpiewał Perfekt w jednej z najpiękniejszych rockowych ballad o miłości. I nic dziwnego, że o tym uczuciu powstają tak piękne utwory, bo czy jest coś wspanialszego niż zakochać się ze wzajemnością?

Zapraszamy zatem do wzięcia udziału w plebiscycie Walentynkowe Love, w którym wyłonimy najfajniejszą zakochaną parę Rudy Śląskiej! Dla zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, a wśród nich między innymi weekend dla dwóch osób w Apartamencie Widokowym w Krynicy-Zdrój!

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy wysłać Wasze wspólne zdjęcie, na które czekamy do czwartku 14 lutego do godziny 24:00.

Aby wysłać zdjęcie należy skorzystać z poniższego formularza (w polu "Opis" wpisujemy Wasze imiona):

WYŚLIJ ZDJĘCIE

Następnie uruchomimy głosowanie, podczas którego nasi czytelnicy będą mogli zagłosować na najfajniejszą według nich parę.

Głosowanie potrwa do piątku 22 lutego, do godziny 09:00.

Dla zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

MIEJSCE I

  • Weekend dla dwóch osób w Apartamencie Widokowym POST APART w Krynicy-Zdrój  (termin do późniejszego uzgodnienia - przybliżony termin realizacji: 11 marzec - 15 kwiecień)

MIEJSCE II

MIEJSCE III


Fundatorzy:

Prosimy również zapoznać się z regulaminem konkursu.


Źródło: REDAKCJA

Czytaj również