Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Kryształowy Sopelek za nami

  • Dodano: 2018-01-17 13:00

Festiwal dzieci i młodzieży niepełnosprawnej Kryształowy Sopelek zawładnął sceną już po raz szósty. Organizowany jest w Młodzieżowym Domu Kultury w Rudzie.

Impreza skierowana jest głównie na promocję działań artystycznych dzieci i młodzieży niepełnosprawnej oraz z grup integracyjnych. Udział w niej bierze kilkanaście placówek przedszkolnych i szkolnych oraz ośrodków głównie z Rudy Śląskiej, ale także miast ościennych. Pomysłodawcą i współorganizatorem jest Miejskie Przedszkole nr 40 z Rudy.

Dzisiaj wygrani są wszyscy! Każdy uczestnik i grupa była wspaniała na scenie. Jesteśmy pod wrażeniem przygotowania tego festiwalu jak i uczestników. Wasza radość z przebywania tutaj, z możliwości występu przed publicznością, była nieoceniona. Występowaliście w pięknych strojach, ze wspaniałymi instrumentami i scenografią, o którą zadbali Wasi wychowawcy. Dziękujemy, że mogliśmy dzielić tę radość z wami. Doceniamy Waszą wielką pracę - mówiła po zakończonych występach Renata Buryan, dyrektor MDK przy ulicy Janasa, uczestniczka jury.

Każdy uczestnik otrzymał upominek, a wychowawcom przekazano prezenty dla całej grupy. Wszystkim artystom gratulujemy odwagi i pięknych kreacji na scenie! A jak było w ubiegłym roku? Zobaczcie TUTAJ.

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.