Wiadomości z Rudy Śląskiej

Pomóż bezdomnym zwierzakom! Trwa zbiórka karmy dla rudzkiego schroniska!

  • Dodano: 2021-12-01 07:30, aktualizacja: 2021-12-01 07:51

To właśnie zimą bezdomne zwierzaki przebywające w schronisku potrzebują naszej pomocy najbardziej. Jeżeli masz w domu karmę dla psa lub kota, której nie potrzebujesz, możesz zostawić ją w Domu Kultury Bielszowice. Zbiórka trwa do 12 grudnia!

Zima – czas trudny dla zwierząt

Nadchodzące mrozy i opady śniegu nie sprzyjają bezdomnym zwierzętom. W schronisku zapewnia się im najlepsze możliwe warunki, jednak każda pomoc jest na wagę złota. W Domu Kultury Bielszowice obecnie trwa zbiórka karmy dla psów i kotów, która zostanie przekazana do rudzkiego schroniska „Fauna”. Dzięki akcji, która potrwa do 12 grudnia, wiele zwierząt będzie mogło cieszyć się jedzeniem przez całą zimę! Dary można zostawiać w oznaczonym koszyku w bielszowickim Domu Kultury.

Jak pomóc?

Zbiórka w Domu Kultury to nie jedyny sposób, by pomóc zwierzakom ze schroniska. Można osobiście udać się do schroniska „Fauna” z darami – karmą, kocami czy ręcznikami. Dodatkowo, przy okazji rozliczenia można przekazać na schronisko 1% podatku lub zostać wolontariuszem! Szczegółowych informacji należy szukać na stronie internetowej TOZ Fauna!
 

Pomóż bezdomnym zwierzakom! Trwa zbiórka karmy dla rudzkiego schroniska!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również