RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Ruda Śląska w drugim etapie biletowego plebiscytu GZM

 • Dodano: 2018-04-02 18:00

Nasze miasto zajęło dziesiąte miejsce w pierwszej części internetowego głosowania na wizerunek limitowanej edycji biletów metropolitalnej komunikacji. Jeśli internauci wesprą Rudę Śląską, latem możemy kasować bilety z grafiką Wielkiego Pieca Huty Pokój.

Rudzie Śląskiej udało się pokonać w głosowaniu 31 innych propozycji i wejść do topowej dziesiątki najciekawszych miejsc województwa śląskiego, które mają szansę znaleźć się na limitowanej, letniej edycji papierowych biletów komunikacji Metropolii GZM.

Oprócz Wielkiego Pieca Huty Pokój do drugiego etapu weszła zabytkowa Starówka w Mikołowie, kultowy bytomski tramwaj, Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej, pomnik Jana Kiepury w Sosnowcu, Zamek w Będzinie, katowicki Spodek, Pałac Kawalera w Świerklańcu, gliwicka Radiostacja, Kopiec Wyzwolenia w Piekarach Śląskich, Pomnik Walki i Pracy, zwany Żyrafą w Tychach i Sztolnia Czarnego Pstrąga w Tarnowskich Górach.

Dziękujemy za wspólną zabawę i kilka tysięcy głosów. Dzięki Wam w wielkim finale znalazły się wymienione miasta i gminy. Zwycięzca z pewnością zaskakujący. Niebawem zaprezentujemy Wam projekty biletów z obiektami z tych miast. W finale wybierzecie 6 wzorów biletów, które będą obowiązywały latem. Będzie to wielka promocja dla wybranych miejsc – zapowiadają na Facebooku władze Metropolii.

Przypominamy, że to nie koniec zabawy, a kolejna seria głosowania zostanie ogłoszona już wkrótce na Facebookowym profilu Metropolii. Oddawać głosy można także pod poniższym postem na FB GZM. Gotowi do dalszego wspierania Rudy Śląskiej w konkursie? Liczymy na Was!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny, prosimy o reakcje Facebookowe pod zdjęciami (like lub serduszko). Nie głosujemy na fotografię, tylko gminy/obiekty. Ostateczne grafiki na biletach mogą się różnić od tych na zdjęciach – mówią władze GZM.

Komentarze (5)    dodaj »

 • Marian

  Jak już 12 miejsce, proponuje czytać artykuł w celu sprawdzenia przed publikacją.

 • Alojz

  Ja strajk na hucie ciekawe w którym roku haha !!

 • Pracownik

  Super zdjęcie! Za niedługo tylko to po hucie zostanie!już nie długo strajk ostrzegawczy!!!

 • Magma

  Topowa dziesiątka... a nie dwunastka?

 • Beata

  To się nazywa propaganda. Powtórz 100 razy kłamstwo i stanie się prawdą.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.