RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Trwa remont siedziby Ochotniczej Straży Pożarnej przy ulicy Niedurnego!

  • Dodano: 2021-07-21 07:30, aktualizacja: 2021-07-21 08:46

Siedziba Ochotniczej Straży Pożarnej przy ulicy Niedurnego wymagała gruntownego remontu. Renowacją zajęli się sami druhowie, którzy nadają siedzibie nowego wyglądu.

Gruntowny remont

Odświeżeniem siedziby znajdującej się przy ulicy Niedurnego zajmują się druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudzie Śląskiej. Koszty remontu w większości pokrywa sama OSP, jednak druhowie otrzymali pomoc od podmiotów zewnętrznych, w postaci materiałów budowlanych. Prace renowacyjne z pewnością jeszcze potrwają przez jakiś czas – druhowie z OSP sami zajmują się remontem, więc jest to bardzo mozolny i długi proces.

Remont OSP

Druhowie otrzymali nowy sprzęt

Za aprobatą Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej i dzięki uprzejmości Państwowej Straży Pożarnej w Rudzie Śląskiej, Ochotnicza Straż Pożarna otrzymała sprzęt, który już niedługo zostanie zamontowany w świeżo wyremontowanych pomieszczeniach. OSP uzyska nowy kompresor do napełniania butli sprężonym powietrzem, używanych jako składowa część sprzętu ochrony dróg oddechowych, a także zestaw narzędzi hydraulicznych firmy Lucas. Druhowie zapewniają, że otrzymany sprzęt z pewnością długo im posłuży i będzie pomocny dla społeczności lokalnej.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj »

  • Mieszkaniec

    Jest co robić ale nawet podczas prac remontowych można liczyć na szeroko zrozumiane działanie na rzecz i dla dobra mieszkańców.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.