RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Uwaga korki! Kolizja na skrzyżowaniu ul. 1 Maja z Kokota i Czarnoleśną

 • Dodano: 2020-09-08 15:15, aktualizacja: 2020-09-08 20:55

Na newralgicznym skrzyżowaniu w Czarnym Lesie doszło do kolizji. Droga korkuje się już na wysokości Centrum Handlowego Plaza i ciągnie się aż do ronda.We wtorek, 8 września, po godzinie 14.00 na skrzyżowaniu ul. 1 Maja z ulicą Czarnoleśną i ulicą Kokota miało miejsce zderzenie dwóch samochodów osobowych.

Jak doszło do kolizji?

Prawdopodobną przyczyną kolizji jest niezachowanie szczególnej ostrożności. Jak relacjonują świadkowie zdarzenia, jeden z kierowców wjechał na skrzyżowanie ulicy 1 Maja z ulicą Czarnoleśną i ulicą Kokota, kiedy światło zielone zmieniało się na pomarańczowe. Na miejscu pracuje straż pożarna, która zabezpiecza miejsce kolizji.

Zobacz także

Komentarze (8)    dodaj »

 • Padre

  Skoro droga korkowała sie na wysokości CH Plaza i ciągnie sie aż do ronda tzn., że "korek" miał jakieś 40-50m

 • Jorg

  Tak wychodzi z opisu redaktorki

 • xxx

  Pan z bmw jechał od strony tesco i wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle.Pani z Suzuki jechała dobrze , miała zielone światło.

 • Ktoś

  Do tego kto pisze te wiadomości widzę że oprócz straży pożarnej na miejscu pracowało jeszcze pogotowie ratunkowe i policja. To tak w uzupełnieniu wiadomości.

 • qwerty

  Dozwolone jest wjechanie na pomarańczowym jeśli nie można już się bezpiecznie zatrzymać. Jeśli jeden wjechał na wczesnym pomarańczowym to drugi musiał na czerwonym.

 • Kuba

  Straz ma fajnie na kazde zdarzenie jada na dwa auta . Chyba jest kasa albo jakies inne dno. W sumie to ich wozy wygladaja konkretnie nie to co niebieskich

 • Siara

  Ja jest pomarańczowe to drugi ma jeszcze czerwone. Poza tym majbardziej kretyńskie krzyżówki to te gdzie światła są przed skrzyżowaniem. O takim cudzie techniki jak liczniki na światłach to mozna tylko pomarzyć.

 • Ala

  Nie ma światła pomarańczowego, jest natomiast światło koloru żółtego. Widocznie autor artykułu nie posiada prawa jazdy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.