RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Ciągła moda na cegłę. Współczesny hit aranżacyjny w wielu pomieszczeniach

  • Dodano: 2022-05-06 11:30

Od kilku lat obserwować można rosnącą popularność ceglanych ścian. Wszystko przez znakomite właściwości ozdobne, jakie posiadają obecne zamienniki surowej cegły. Przez rozmaitą kolorystykę, a także łatwość w montażu tego typu dekoracji na ścianie, stale zwiększa się grono zainteresowanych ulepszeniem swojego wnętrza. Dla kogo nadaje się tego typu rozwiązanie? Dla każdego, kto uwielbia zmiany i chce uczynić swoje wnętrze o wiele bardziej wyrazistszym.

Nie tylko czerwień – cegła dekoracyjna w wielu barwach. Zalety zastosowania

Podczas aranżacji wnętrz, coraz częściej stawia się na opcję umieszczenia na ścianach cegłopodobnej dekoracji. Wiele osób zachęca wytrzymałość tego typu materiału; jest on bowiem odporny na zabrudzenia czy zarysowania. Dlatego wybierana jest zarówno przez osoby młode, jak i rodziny z dziećmi. Wymieniając korzyści, jakie płyną ze skorzystania z opcji wykończenia pomieszczenia cegłą, nie można nie wspomnieć o jej funkcjonalności praktycznie w każdym pomieszczeniu domu czy mieszkania. Cegła idealnie nadaje się zarówno w salonie, sypialni, kuchni i łazience! Zawsze wprowadza ona elegancki retro-klimat, który dodaje wnętrzu animuszu i wymiarowości. Coraz częściej ludzie decydują się na zastosowanie jej również w przedpokoju – z racji tego, że właśnie tam zazwyczaj wita się gości, wprowadzenie cegły zdecydowanie ociepli wizerunek wnętrza, czyniąc je definitywnie bardziej komfortowym.

Intensywna pomarańcz, czysta biel, a może uniwersalna szarość? Jaki kolor wybrać?

Wybór koloru materiału z pewnością przysporzyć może problemu. W tej sytuacji warto zadać sobie pytanie, gdzie i w jakim celu chcemy zastosować element. Jeśli pragniemy nadać naszemu wnętrzu klimatu jak sprzed lat, powinniśmy postawić na pomarańcz, która najbardziej zbliżona jest kolorytem do naturalnej cegły. Stawiając na elegancję, opcja bieli i szarości wydaje się najbardziej odpowiednia. Dodatkowo te kolory z pewnością uczynią pomieszczenie jaśniejszym. Można stwierdzić, że cegła dekoracyjna na ścianę to rozwiązanie dla designerskich tradycjonalistów, a także artystycznych dusz, które chcą nadać wnętrzu animuszu. Jedną z firm, która doskonale rozumie potrzeby rozmaitych klientów jest Steinblau. Na swojej stronie internetowej prezentują szeroki wybór dekoracyjnych cegieł na ściany – każdy klient na pewno trafi na coś pod swe gusta. Dokonując ostatecznego wyboru odnośnie zakupu, wpierw warto zerknąć na opinie poprzednich klientów. W ten sposób od razu będziemy wiedzieć, czy ten zakup będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę!

Komentarze    dodaj

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.