Wiadomości z Rudy Śląskiej

Widowisko muzyczne dla dzieci pt. "Bajki Świata"

  • Dodano: 2020-09-07 08:00, aktualizacja: 2020-09-07 06:58

Szanowni Państwo, we wrześniu Dom Kultury w Rudzie Śląskiej - Bielszowicach pragnie zaprosić Was na piękne widowisko muzyczne dla dzieci pt.” Bajki Świata”.

To niezwykła muzyczna podróż w świat ulubionych bajek Disney’a. Bohaterowie zejdą z ekranu, by podzielić się najpiękniejszymi i najbardziej znanymi utworami.

Poczynając od Stumilowego Lasu, który zwiedzimy w towarzystwie Kubusia Puchatka, wpłyniemy na wielkie wody południowego Pacyfiku pod przywództwem legendarnej Vaiany, by przez chwilę zanurkować z Małą Syrenką w niezmierzonych, morskich głębinach. Następnie wskakując na latający dywan wraz z Aladynem dolecimy, aż do indiańskiej wioski Pocahontas. Nagle Zaplątani na lianie z Tarzanem wylądujemy na gorącej Sawannie gdzie panuje słynny Król Lew, by potem ochłodzić się w mroźniej Krainie Lodu...

Widowisko pełne kolorowych strojów, baniek mydlanych, śniegu, dymu, śmieszne dialogi, wspólna zabawa, namalują uśmiechy na twarzach młodych widzów.

Cena biletu: 35 zł / REZRWACJE: www.kupbilecik.pl
Czas trwania: 75 minut

Widowisko muzyczne dla dzieci pt. "Bajki Świata"

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również