Wiadomości z Rudy Śląskiej

Materac dwuosobowy Sleepmed by Hilding - dobry wybór do Twojej sypialni

  • Dodano: 2020-09-24 11:30, aktualizacja: 2020-09-29 10:49

Urządzenie sypialni w wygodny sposób wiąże się z wieloma wyzwaniami, jednak największym z nich jest dobór odpowiedniego materaca. To w końcu od jakości snu zależy nasze codzienne samopoczucie! Zakup właściwego produktu może okazać się trudną decyzją nawet wtedy, gdy materac będzie miał za zadanie służyć jednej osobie. Co jednak, gdy na kupno decyduje się para? Każdy aspekt branego pod uwagę materaca, zarówno pozytywny, jak i negatywny, musi zostać rozważony zgodnie z upodobaniami obu osób. Rozbieżne preferencje pary z pewnością nie ułatwiają zadania, jednakże szeroka gama produktów pozwala na znalezienie właściwego materaca, nawet wtedy, gdy zakup dokonywany jest przez internet. Taką możliwość daje sklep SleepingHouse, posiadający w swojej ofercie materace marki Sleepmed by Hilding Anders - doskonałego wyboru do Twojej sypialni.

Szeroka gama produktów dla każdego

Sleepmed by Hilding Anders to marka, która oferuje materace w stylu "zrób to sam" - otrzymujemy podłoże do snu składające się z kilku warstw, które następnie układamy wedle naszych potrzeb.

Warstwy są różnorakiego typu: od pianek termoelastycznych, pod wpływem ciepła dostosowujących się do kształtu ciała śpiącej osoby, aż po wkłady sprężynowe - w których zastosowano technologię kieszeniową, polegającą na ułożeniu sprężyn w kieszonkach tak, by nie miały one styku ze sobą nawzajem. Dzięki temu uzyskujemy wysoką elastyczność punktową oraz eliminujemy problemy takie jak przenoszenie drgań metalowej konstrukcji przy zmianie pozycji podczas snu.

Takie podłoża do snu doskonale sprawdzą się w przypadku, gdy poszukiwany jest materac dwuosobowy - technologia sprężyn kieszeniowych sprawia, że druga osoba nie obudzi się w przypadku zmiany pozycji przez pierwszą. Oddzielone od siebie materiałem sprężyny nie tworzą jednej spójnej całości i nie przenoszą ruchu na pozostałą część konstrukcji materaca - tym samym sprawiając, że ruch nie jest odczuwalny.

Podobnie sprawa ma się w przypadku warstw termoelastycznych, w których pianka dostosowuje się do kształtu ciała śpiącej osoby, a przy spadku temperatury - na przykład, gdy zmienimy pozycję i przesuniemy się na inne miejsce materaca - materiał wraca do poprzedniego stanu, nie przenosząc przy tym żadnych drgań na całość produktu i nie budząc partnera. 

Prosty sposób na idealny zakup

SleepingHouse w swojej ofercie posiada szeroki wachlarz produktów marki Sleepmed by Hilding Anders. Sklep daje możliwość doboru właściwego materaca, dokładnie go opisując. Ponadto, na stronie internetowej znajduje się baza wiedzy - zakładka, w której wyjaśnione są wszelkie wątpliwości co do doboru odpowiedniego materaca. 

Darmowa i szybka wysyłka (możliwa jest nawet w ciągu jednego dnia) zdecydowanie zachęcają, by w prosty sposób skorzystać z oferty sklepu SleepingHouse i dokonać zakupu idealnie dobranego do swoich potrzeb materaca marki Sleepmed by Hilding Anders. 

Jakość potwierdzona dobrą opinią

Materace Sleepmed by Hilding Anders to wyroby wysokiej klasy, stworzone w trosce o dobre samopoczucie osób decydujących się na ich zakup. Szeroki wybór różnego rodzaju materacy, dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów, wiąże się z nieustanną potrzebą upewnienia się, iż oferowane produkty właściwie spełniają swoje zdanie, a ich jakość cały czas jest utrzymywana na jednakowo wysokim poziomie, tak by nie doprowadzała do problemów zdrowotnych.

W przypadku wyżej wspomnianej marki nie musimy się o nic obawiać - asortyment Sleepmed by Hilding Anders jest polecany przez zdrowykregoslup.pl - a to dowód na jakość produktu, która nie zawodzi!

*****

Założona w 1939 r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością i skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jensen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wielu innych.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.